25. 3. 2018

O příměšťáku

Kdo jsme?

Jsme skautské středisko A je to! Brno a právě příměstské tábory pořádáme od roku 2013, jinak máme více než dvacetiletou tradici ve skautské činnosti s dětmi. Vedoucí na našich příměstských táborech jsou tedy lidé z řad vedoucích našich skautských oddílů, kteří mají s prací s dětmi již zkušenosti.

Pro koho jsou naše příměstské tábory?

Pro všechny holky a kluky ve věku 6 až 11 let, kteří si chtějí užít prázdniny a nesedět jen doma. Takže i pro děti, kteří nejsou skauti. 🙂

Na co se můžete těšit?

Na zábavné hry, nové kamarády, výlety do okolí Brna, procházky a spoustu dalšího.

Příměšťák 2020?

Letošní příměstský tábor bude na téma Karlík a továrna na čokoládu a bude nejspíš probíhat pouze v jednom turnuse a to v předposledním týdnu srpna. Přihlašování na tábor je již spuštěno v záložce přihláška.

• 17. – 21. 8. 2020
Jaká je cena a co je v ní zahrnuto?

Cena je 1600,- za pět dní tábora. Program každý den začíná v 8.00 a končí v 16.00. Děti budete moci přivést mezi 7.30 a 8.00 a vyzvednout si je mezi 16.00 a 17.00. V ceně tábora je materiál na hry, tvoření a program, oběd, pitný režim, vstupy na místa, kam půjdeme, cesty na výlety, prostory klubovny, plat vedoucích.

Co v ceně není?

V ceně tábora bohužel nejsou zahrnuty svačiny, ty si děti nosí podle své chuti. Případně pokud tvoříme s tričkem, tak tričko si každý donese sám. Ale to dáváme včas dopředu vědět.

Kde příměstský tábor probíhá?

V naší klubovně na ulici Trýbova 1a, 602 00 Brno.

Jakékoli dotazy rádi zodpovíme. Neváhejte nám napsat na primestak.brno@gmail.com. 🙂